16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~114 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~18.6% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Szczegóły aparatu | CIF |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 700 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 700 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112 x 49 x 12.8 mm (4.41 x 1.93 x 0.50 in) |