16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.4 inches (~31.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 25 MB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1050 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1050 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 113 x 51 x 14.5 mm (4.45 x 2.01 x 0.57 in) |