16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm (~36.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 48 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 48 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 58 x 14.4 mm (4.57 x 2.28 x 0.57 in) |