16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.4 inches (~29.2% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1100 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1100 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | No |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116.5 x 52.5 x 13 mm (4.59 x 2.07 x 0.51 in) |