16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 3497 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin, 42mm |
| Zbiornik paliwa | 9.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Magura. Wave disk. |
| Hamulce tył | Single disc. Magura. Wave disk. |
| Zawieszenie przód | WP XPLOR-USD, Ø 48 mm |
| Zawieszenie tył | WP XACT Monoshock with linkage |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 140/80-18 |