16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 4499 cm³ |
| Moc | 63.0 KM |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 44mm keihin |
| Zbiornik paliwa | 7.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Brembo twin-piston floating calliper |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo single-piston floating calliper |
| Zawieszenie przód | WP XACT-USD, Ø 48 mm |
| Zawieszenie tył | WP XACT Monoshock with linkage |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 140/90-18 |