16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO OLED |
| Rozmiar | 6.8''1276x2848p |
| Rozdzielczość | 13 MP, f/2.0, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Kirin 9020 |
| Procesor | Octa-core (1x2.5 GHz Taishan Big & 3x2.15 GHz Taishan Mid & 4x1.6GHz Cortex-A510) |
| GPU | Maleoon 920 |
| RAM | 16.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.5 MP |
Bateria
| Pojemność | 5700 mAh |
| Bateria | Li-Po 5700mAh |
System
| System operacyjny | HarmonyOS v5.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |