16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna | 13.00" |
| Rozmiar | 13 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Full HD 2160x1440 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i5 7200U 2.5GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 620 |
| RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB SSD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |