16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.78''1224x2700p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.9, Wide Angle, Primary Camera, 2 MP, f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Kirin 8000A |
| Procesor | Hexa-core (3x2.19 GHz Cortex-A77 & 3x1.84 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G610 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 6100 mAh |
| Bateria | Li-Po 6100mAh |
System
| System operacyjny | HarmonyOS v4.2 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.1 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |