16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.22" |
| Rozmiar | 6.22"720x1520p |
| Rozdzielczość | 16 MP, f/2.2, Primary Camera, 2 MP, f/2.2, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek Helio P22 |
| Procesor | Octa core, 2 GHz, Cortex A53 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000mAh |
System
| System operacyjny | Android v10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |