16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD, HDR10, 90Hz |
| Przekątna | 6.70" |
| Rozmiar | 6.7 inches, 108.4 cm2 (~83.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~393 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM6350 Snapdragon 690 5G (8 nm) |
| Procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 560 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 560 Silver) |
| GPU | Adreno 619 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8\\xc2\\xb5m, PDAF 8 MP, f/2.2, 118\\xcb\\x9a (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (macro) 5 MP, f/2.4, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 167.1 x 78.1 x 9.4 mm (6.58 x 3.07 x 0.37 in) |