16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 800 x 1280 pixels (~216 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 7.0 inches |
Wydajność
| Chipset | Marvell PXA1088 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4100 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | 3.0| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 9.5 mm thickness |