16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 7.86" |
| Rozmiar | 7.86 inches, 191.3 cm (~67.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~326 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 800 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 2.3 GHz Krait 400 |
| GPU | Adreno 330 |
| RAM | 16/32 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16/32 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4.4 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 207 x 137 x 8 mm (8.15 x 5.39 x 0.31 in) |
| Waga | 350 g (12.35 oz) |