16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 12.30" |
| Rozmiar | 12.3 inches, 468.5 cm2 (~70.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1200 x 1600 pixels, 4:3 ratio (~163 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 800 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 2.3 GHz Krait 400 |
| GPU | Adreno 330 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Bateria | Li-Po (21 Wh) |
System
| System operacyjny | Android 4.4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 (SlimPort) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 300.3 x 222 x 8 mm (11.82 x 8.74 x 0.31 in) |