16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 5.96" |
| Rozmiar | 5.96 inches, 97.5 cm2 (~72.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1440 x 2560 pixels, 16:9 ratio (~494 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 (14 nm) |
| Procesor | Quad-core (2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo) |
| GPU | Adreno 530 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, f/2.2, AF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 4150 mAh |
| Bateria | Li-Po 4150 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 3.0; magnetic connector |
Wymiary i waga
| Wymiary | 161.8 x 83.5 x 7.8 mm (6.37 x 3.29 x 0.31 in) |