16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.96" |
| Rozmiar | 5.96 inches, 97.5 cm (~72.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1440 x 2560 pixels, 16:9 ratio (~494 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 (14 nm) |
| Procesor | Quad-core (2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo) |
| GPU | Adreno 530 |
| RAM | 64 GB, 4 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB, 4 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 16 MP, AF, f/2.2 |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows 10 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 161.8 x 83.5 x 7.8 mm (6.37 x 3.29 x 0.31 in) |
| Waga | 195 g (6.88 oz) |