16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 17.30" |
| Rozmiar | 17.3 |
| Rozdzielczość | Full HD 1920x1080 |
Wydajność
| Procesor | AMD A6-Series 9220 2.5GHz |
| GPU | AMD Radeon 530 |
| RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 500GB HDD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |