16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.7''1200x2664p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.9, Wide Angle, Primary Camera, 2 MP, f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Procesor | Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x2.0 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 6300 mAh |
| Bateria | Li-Ion 6300mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |