16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.55''1200x2664p |
| Rozdzielczość | 200 MP, f/1.9, Wide Angle, Primary Camera, 12 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 |
| Procesor | Octa-core (1x2.63 GHz Cortex-A715 & 3x2.4 GHz Cortex-A715 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 720 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5300 mAh |
| Bateria | Li-Ion 5300mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |