16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1249 cm³ |
| Moc | 9.7 KM |
| Moment obrotowy | 10.4 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk pgm-fi electronic fuel injection |
| Zbiornik paliwa | 3.8 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1245.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. Hydraulic. |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | 26mm telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Dwa amortyzatory |
Opony
| Opony przód | 70/90-17 |
| Opony tył | 80/90-17 |