16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 4710 cm³ |
| Moc | 46.9 KM |
| Moment obrotowy | 43.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk pgm-fi with 34mm throttle bodies |
| Zbiornik paliwa | 11.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1488.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic. Optional ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic. Optional ABS. |
| Zawieszenie przód | 41mm telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Dual shocks |
Opony
| Opony przód | 130/90-16 |
| Opony tył | 150/80-16 |