16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1570 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk pgm-fi, 26mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 8.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1316.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. CBS |
| Hamulce tył | Single disc. CBS |
| Zawieszenie przód | 31mm hydraulic fork |
| Zawieszenie tył | Twin suspension aluminium swingarm |
Opony
| Opony przód | 100/80-14 |
| Opony tył | 120/70-14 |