16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1240 cm³ |
| Moc | 9.9 KM |
| Moment obrotowy | 11.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Zbiornik paliwa | 6.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1200.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic. Two-piston calipers. Optional ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic. Single-piston caliper. Optional ABS. |
| Zawieszenie przód | 31mm telescopic inverted fork |
| Zawieszenie tył | Monoamortyzator with steel box-section swingarm |
Opony
| Opony przód | 120/70-12 |
| Opony tył | 130/70-12 |