16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 3296 cm³ |
| Moc | 28.4 KM |
| Moment obrotowy | 31.9 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk pgm-fi |
| Zbiornik paliwa | 11.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1510.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Telescopic fork, 33mm |
| Zawieszenie tył | Twin shocks |
Opony
| Opony przód | 120/70-R15 |
| Opony tył | 140/70-R14 |