16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 10840 cm³ |
| Moc | 85.8 KM |
| Moment obrotowy | 98.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk pgm-fi with 34mm throttle bodies |
| Zbiornik paliwa | 13.6 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Radial mounted monoblock four-piston brake caliper. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Single piston caliper. |
| Zawieszenie przód | Preload adjustable 43mm cartridge style |
| Zawieszenie tył | Wet multiplate hydraulic 2-clutch |
Opony
| Opony przód | 130/70-18 |
| Opony tył | 180/65-B16 |