16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 9980 cm³ |
| Moc | 215.0 KM |
| Moment obrotowy | 112.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk programmed dual stage fuel injection (pgm-dsfi) with 48mm throttle bodies, denso 12-hole injectors |
| Zbiornik paliwa | 16.1 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Floating discs. Four-piston calipers. Radially mounted. |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston caliper. ABS. |
| Zawieszenie przód | SHOWA BPF 43mm telescopic fork with preload, compression and rebound adjustment, |
| Zawieszenie tył | SHOWA BFRC-Lite Pro-Link swingarm with 10-step preload, stepless compression and rebound damping adjustment |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 200/55-ZR17 |