16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | P-OLED |
| Rozmiar | 6.55''1080x2400p |
| Rozdzielczość | 108 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 50 MP, f/2.0, Telephoto Camera, 13 MP, f/2.5, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 |
| Procesor | Octa-core (4x2.40 GHz Cortex-A78 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 710 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4600 mAh |
| Bateria | Li-Po 4600mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz 6GHz |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |