16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna | 6.55" |
| Rozmiar | 6.55"1080x2400p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.8, Primary Camera, 8 MP, telephoto Camera, 13 MP, ultrawide Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 |
| Procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 710 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4700 mAh |
| Bateria | Li-Po 4700mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |