16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.56''720x1612p |
| Rozdzielczość | 108 MP, Wide Angle, Primary Camera, 2 MP, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM4450 Snapdragon 4 Gen 2 |
| Procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.1 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |