16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Rozmiar | 6.67''1080x2400p |
| Rozdzielczość | 64 MP, Wide Angle, Primary Camera, 5 MP, Ultra-Wide Angle Camera, 2 MP, Macro Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T760 |
| Procesor | Octa-core (1x2.2 GHz Cortex-A76 & 3x Cortex-A76 & 4x Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |