16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 1247 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin cvk, 30 mm |
| Zbiornik paliwa | 7.3 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | USD fork, 41mm |
| Zawieszenie tył | Mono shocks |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 120/80-18 |