16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 1247 cm³ |
| Moc | 10.7 KM |
| Moment obrotowy | 10.6 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHC (wałek rozrządu w głowicy) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 10.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1265.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Optional 240 mm disk |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Telescopic Hydraulic Fork |
| Zawieszenie tył | 5 step Adjustable Hydraulic Shock Absorbers |
Opony
| Opony przód | 80/100-18 |
| Opony tył | 100/80-18 |