16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.2''1920x1080p |
| Rozdzielczość | 16+5 Megapixel |
Wydajność
| Chipset | MediaTek Helio P60 |
| Procesor | 2.0GHz Octa Core |
| GPU | Mali G72 MP3 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Po 3000mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | With A-GPS |
| USB | USB 2.0 |