16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 5.99''720x1440p |
| Rozdzielczość | 13 Megapixel |
Wydajność
| Chipset | MediaTek |
| Procesor | 1.3 GHz Quad Core |
| GPU | 450 MHz |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3900 mAh |
| Bateria | Li-Po 3900mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | With A-GPS |
| USB | USB 2.0 |