16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 5.5''1080x1920p |
| Rozdzielczość | 13 MP, Primary Camera, 5 MP, Camera |
Wydajność
| Chipset | MT6755 |
| Procesor | Octa core, 1.95 GHz, Cortex A53 |
| GPU | Mali-T860 MP2 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Po 3000mAh |
System
| System operacyjny | Android v6.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | MicroUSB 2.0 |