16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5"1920x1080p |
| Rozdzielczość | 16 MP, f/1.8 Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek MT6755 |
| Procesor | Octa-core, 1.95 GHz |
| GPU | Mali-T860MP2 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Po 3000mAh |
System
| System operacyjny | Android v6.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |