16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5"1920X1080p |
| Rozdzielczość | 13 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | MT6753 |
| Procesor | Quad-Core 1.3GHz, Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP3 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3150 mAh |
| Bateria | Li-Po 3150mAh |
System
| System operacyjny | Android v6.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |