16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 5.5''1080x1920p |
| Rozdzielczość | 13 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T860MP2 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4010 mAh |
| Bateria | Li-Po 4010mAh |
System
| System operacyjny | Android v7 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |