16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2014 |
Silnik
| Pojemność | 18500 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 18.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1665.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. HB exhaust 2 in 1 |
| Hamulce tył | Single disc. HB exhaust 2 in 1 |
| Zawieszenie przód | 41 mm telescopic fork |
Opony
| Opony przód | 120/70-21 |
| Opony tył | 180/55-18 |