16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 18680 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 100.0 KM |
| Moment obrotowy | 160.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic sequential port fuel injection |
| Zbiornik paliwa | 22.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1625.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. 4-piston |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. 4-piston |
| Zawieszenie przód | Telescopic fork, 49 mm dual bending valve |
| Zawieszenie tył | Twin shocks, premium low hand-adjustable |
Opony
| Opony przód | 130/60-B19 |
| Opony tył | 180/55-B18 |