16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 17460 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 89.0 KM |
| Moment obrotowy | 150.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk espfi |
| Zbiornik paliwa | 22.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1625.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Optional ABS. 4-piston |
| Hamulce tył | Single disc. Optional ABS. 4-piston |
| Zawieszenie przód | Telescopic Fork. 49mm Dual Bending Valve. |
| Zawieszenie tył | Twin shocks. Premium Low Hand-Adjustable. |
Opony
| Opony przód | 130/70-B19 |
| Opony tył | 180/55-B18 |