16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 18680 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 100.0 KM |
| Moment obrotowy | 165.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic sequential port fuel injection |
| Zbiornik paliwa | 22.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1670.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. 4 piston caliper. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. 2-piston caliper. ABS. |
| Zawieszenie przód | Telescopic fork, 49mm dual bending valve |
| Zawieszenie tył | Hand-adjustable emulsion rear suspension |
Opony
| Opony przód | 130/60-B19 |
| Opony tył | 205/65-R15 |