16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 12020 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 65.0 KM |
| Moment obrotowy | 99.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic sequential port fuel injection |
| Zbiornik paliwa | 7.9 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Dual-piston. Optional ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Dual-piston. Optional ABS. |
| Zawieszenie przód | 49 mm fork set, free valve right hand and cartridge style left hand |
| Zawieszenie tył | Variable rate spring over 36mm piston nitrogen gas-charged emulsion style shock with thread style preload adjustment |
Opony
| Opony przód | 130/90-B16 |
| Opony tył | 150/80-B16 |