16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPS IPS LCD |
| Przekątna | 5.99" |
| Rozmiar | 5.99 inches, 92.6 cm2 (~76.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~403 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 506 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, PDAF 2 MP, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.1 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 160 x 76 x 8.4 mm (6.30 x 2.99 x 0.33 in) |