16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPS IPS LCD |
| Przekątna | 5.70" |
| Rozmiar | 5.7 inches, 83.8 cm2 (~76.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~282 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6753 (28 nm) |
| Procesor | Octa-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP3 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/2.0, 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.0, 1/4", no AF |
Bateria
| Pojemność | 3300 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3300 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.1 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 151.5 x 72.5 x 8.3 mm (5.96 x 2.85 x 0.33 in) |