16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm2 (~66.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~196 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6737M (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.25 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP1 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, f/2.0, AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP, f/2.4 |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2000 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 142.6 x 72.9 x 9.1 mm (5.61 x 2.87 x 0.36 in) |