16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 1.77" |
| Rozmiar | 1.77 inches, 9.9 cm2 (~21.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels (~116 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6261D |
| RAM | 32MB ROM, 32MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32MB ROM, 32MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Bateria | Li-Ion, removable |
Łączność
| Bluetooth | Yes |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 97.4 x 47.9 x 17.9 mm (3.83 x 1.89 x 0.70 in) |