16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Touchscreen |
| Przekątna | 12.30" |
| Rozmiar | 12.3 |
| Rozdzielczość | Touchscreen 2400x1600 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i7 7Y75 1.3GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 615 |
| RAM | 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512GB SSD |
System
| System operacyjny | Chrome OS |