16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO OLED |
| Rozmiar | 6.3''1280x2856p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.7, Wide Angle, Primary Camera, 48 MP, f/2.8, Telephoto Camera, 48 MP, f/1.7, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Google Tensor G4 |
| Procesor | Octa-core (1x3.1 GHz Cortex-X4 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.92 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Mali-G715 MC7 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4700 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4700mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |