16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 801 523
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 493 cm³ |
| Moc | 4.4 KM |
| Moment obrotowy | 4.6 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 7.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1270.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic with Ø 220 mm stainless steel disc |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic with Ø 175 mm stainless steel disc |
| Zawieszenie przód | Upside down telehydraulic fork |
| Zawieszenie tył | Hydraulic single damper, co-axial helicoidal spring |
Opony
| Opony przód | 120/70-14 |
| Opony tył | 140/60-13 |